Corten stalen signing Grand Cafe de Stal

Cortenstaal logo en letters

Voor Grand Cafe “De Stal” in Leiden hebben we het logo en letters van cortenstaal op maat gesneden. De letters zijn voorzien van draadstiften die met behulp van een mal op de gevel zijn aangebracht. Zo staan de letters mooi in lijn en kunnen we het logo exact plaatsen.

Cortenstaal op maat

Zowel binnen als buiten het grand cafe hebben we corten stalen signing aangebracht. Deze hebben we eerst buiten hebben laten roesten voor een mooi resultaat.

Signing

Naast het plaatsen van cortenstalen letters met het logo aan de buitenkant van het pand, hebben we ook stijlvolle en functionele signing aangebracht bij de toiletten. Deze  bewegwijzering is niet alleen duidelijk en goed zichtbaar, maar sluit ook naadloos aan bij de algehele esthetiek van het gebouw. Met oog voor detail en gebruiksgemak hebben we ervoor gezorgd dat bezoekers moeiteloos de weg kunnen vinden, terwijl de uitstraling van de signing bijdraagt aan een moderne en professionele sfeer.

Wilt u meer weten over cortenstaal?

Tom staat u graag te woord!